Haber

Akşener’i Kurumsal İlişkiler Başkanı olarak görevine dönen Cihan Paçacı karşıladı.

6’lı Geçiş’in son toplantısında 5 siyasi partinin kanaatinin aksine Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkan İYİ Parti lideri Meral Akşener, kameralar önünde yaptığı açıklamalarla büyük kriz yarattı. Akşener, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu da adaylığa davet etti ancak her iki isim de akşam saatlerinde yaptıkları açıklamalarla Kılıçdaroğlu’na destek verdi.

AKŞENER’İ GÖREVİNE DÖNEN PAÇACI TARAFINDAN KARŞILANDI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti belediye başkanları ile bir araya geldi. Akşener’i, bir süre önce Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek dünkü gelişmelerin ardından görevine dönen Cihan Paçacı karşıladı.

CEVAPLANMAYAN SORULAR

Basın mensuplarının soruları, “Teşekkürler, teşekkürler.” Cevap vermeden ayrılan Akşener, herhangi bir açıklama yapmadan toplantı odasına geçti.

PAÇACI KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİYLE GÖREVDEN ÇIKARILDI

Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleri nedeniyle istifa eden Paçacı, “Şöyle bir şey var ki Kemal Bey’e sokakta bir itiraz görüyoruz, ‘dürüst değil mi?’ Biz soruyoruz, ‘dürüst’ diyorlar. “Eyalet deneyimi yok mu?” var diyoruz. ‘Peki öyleyse?’ ‘Ama hayır…’ Güzel Parti olarak sokaktaki bu eylemi görmezden gelemeyiz Nagehan Hanım, şu itiraz var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu