Yaşam

Halk korosundan “Bahar Konseri”

Şef Furkan Üstündağ yönetimindeki Kemer Belediyesi Halk Korosu Bahar Konseri verdi.

 

Konsere Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile eşi Fikriye Topaloğlu ve eski Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker de katıldı.

 

Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilen konseri izlemeye gelen çok sayıda vatandaş, Türk sanat müziği eşliğinde keyifli bir akşam geçirdi.

 

Başkan Topaloğlu ve konseri izlemeye gelenler koronun seslendirdiği eserlerle hem geçmişi hatırladılar hem de keyifli dakikalar yaşadılar.

 

Yaklaşık 2 saat süren konsere gelenler zaman zaman müziğe eşlik etti. Konser seyircilerden büyük alkış aldı.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, konserin ardından yaptığı konuşmada, sanat etkinlikleri kapsamında Kemer’de değişim rüzgarlarının devam ettiğini belirterek, konserde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Her şeyin başının eğitim olduğuna dikkat çeken Başkan Topaloğlu, “Furkan Üstündağ ve koromuzla gurur duyuyoruz. ‘Sanat altın bir bileziktir’. Artık Kemer’in her mahallesinde bir müzik aleti çalmaya başladı. Mimarı Furkan hocadır. Bugün söylenen şarkılarla eski günlere gittik. Gençlik anılarımızı tazeledik. Kemer’deki sanatsal faaliyetlerimiz artarak devam edecek.” söz konusu.

 

Şef Furkan Üstündağ, takviyeleri için Lider Topaloğlu’na teşekkür etti. Konserin ardından Lider Topaloğlu, Üstündağ’a çiçek verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cihanbeyliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu